Pieczątki z ochroną antybakteryjną Microban!

Firma COLOP przy współpracy z amerykańskim liderem rynku ochrony antybakteryjnej firmą Microban stworzyła serię najbezpieczniejszych pieczątek świata, wykorzystujących technologię jonów srebra dzięki czemu eliminują nawet do 99,9% drobnoustrojów.

Dzięki innowacyjnemu wykorzystaniu technologii Microban w procesie produkcji zabezpieczyliśmy wszystkie te punkty, za które chwytamy pieczątkę, dlatego mamy gwarancje bezpieczeństwa dla siebie, ale także dla naszych pracowników.

Pieczątki z ochroną antybakteryjną

Jak działa zabezpieczenie antybakteryjne Microban?

Ochrona Microban jest dodawana w procesie produkcji. Kiedy niebezpieczne drobnoustroje mają kontakt z powierzchnią produktu, zabezpieczenie antybakteryjne Microban przenika przez ścianę komórek chorobotwórczych mikroorganizmów niszcząc ich funkcje, a także ograniczając ich wzrost i namnażanie się.

Na serię Microban składają się nasze flagowe produkty – pieczątki z serii Printer IQ w rozmiarach od 10 do 60, pieczątki kieszonkowe z serii Pocket Stamp Plus w rozmiarach 20, 30 i 40, oraz najpopularniejsze pieczątki szkieletowe z serii Classic w dwóch rodzajach – z płytką tekstową oraz w wersji z płytką tekstową i datownikiem.